Tom Clancy’s The Division 3 معرفی شد


Tom Clancy’s The Division 3 به طور رسمی روی کارت است. جولیان گریتی پس از کار بر روی بازی های قبلی، به عنوان مدیر خلاقیت انتخاب شد. قانون شکنان جنگ ستارگانتهیه کننده اجرایی می شود. تقسیم وقتی یک عنوان علمی تخیلی منتشر می شود، برند آن مشخص می شود.

گرایتی «تصمیم دارد» چه چیزی در آینده است بخش 3 Ubisoft Massive هدایت توسعه و ایجاد یک تیم برای آن را بر عهده دارد. وی همچنین کارگردانی پروژه هایی از جمله; تام کلنسی’s The Division Resurgence موبایل و تام کلنسی The Division Heartland از Red Storm Entertainment. البته، بخش 2 ما به حمایت کامل خود ادامه خواهیم داد.

شاید بیش از 40 میلیون بازیکن داشته باشیم، اما تقسیم فرنچایز هنوز در مراحل اولیه است. گرایتی می‌گوید: داستان‌های بسیار خوبی برای گفتن، مکان‌هایی برای کاوش و افرادی برای محافظت وجود دارد. در حال حاضر بهبود و افزایش کیفیت هدف مهم این فرنچایز است.

“من فکر می کنم ما آن را تحویل دادیم. بخش تام کلنسی ما به بازیکنان قول می‌دهیم جلوه‌های بصری پیشرفته، گیم‌پلی باورنکردنی و تجربه‌ای که در هیچ جای دیگری به دست نمی‌آورید. Tom Clancy’s The Division 2. این در مورد پیچیدگی و پیشرفت مداوم استانداردهای کیفیت است. ”

او در پیامی به طرفداران درباره آینده این سریال گفت: “تعداد زیادی از توسعه دهندگان با استعداد در حال حاضر روی این برند کار می کنند، و ما فکر می کنیم که ثبات بیشتر به درخشش کار همه کمک می کند.”

بخش 3 و قانون شکنان جنگ ستارگان این تنها عنوانی نیست که Ubisoft Massive روی آن کار می کند. همچنین، آواتار: مرز پاندورادر تاریخ 7 دسامبر برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر خواهد شد. آخرین تریلر گیم پلی بازی را اینجا ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید