teenage mutant ninja turtles shredder's revenge

TMNT: Shredder’s Revenge اکنون در iOS و Android برای مشترکین Netflix در دسترس است


لاک پشت های نینجا جهش یافته نوجوان این بازی یکی از بهترین عناوین اکشن ساید اسکرول زمان خود بود و سال گذشته این سری بازگشتی که مدت ها انتظارش را می کشیدیم با استقبال گسترده ای روبه رو شد. TMNT: انتقام خردکن. این بازی پس از ماه‌ها عرضه بر روی رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها، راه خود را به پلتفرم‌های موبایل نیز باز کرده است.

این صحیح است، لاک پشت های نینجا جهش یافته نوجوان: انتقام خردکن برای iOS و اندروید منتشر شده است، اما مشکلات خود را دارد. بازی‌ها را می‌توان به ترتیب در App Store و Play Store پیدا کرد، اما فقط برای کسانی که اشتراک فعال Netflix دارند قابل دسترسی هستند. بازی همچنین می‌تواند مستقیماً از طریق برنامه Netflix قابل دسترسی باشد.

در بررسی بازی، امتیاز 9/10 را به شرح زیر به آن دادیم:TMNT: انتقام خردکن در عین حال بازگشتی عالی به کلاسیک ها لاک پشت این یک حرکت پیمایش جانبی و در نوع خود یک جنگجوی جدید و جدید است. ‘ بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

ماه گذشته، بازی یک حالت آرکید سفارشی را در یک به‌روزرسانی رایگان اضافه کرد، اما هنوز هیچ سخنی رسمی در مورد اینکه آیا DLC تمام‌مقیاس نیز در دست ساخت است یا خیر، وجود ندارد. گفت که آنها بر اساس بازخوردهای دریافتی، روی DLC کار خواهند کرد.

لاک پشت های نینجا جهش یافته نوجوان: انتقام خردکن همچنین برای PS5، PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC موجود است.

نویسنده: Shubhankar Parijat