Tin Hearts یک بازی ماجراجویی معمایی با محوریت سرباز اسباب بازی روایی و شایان ستایش است که بر روی رایانه شخصی و کنسول ها منتشر شده است.


Publisher Wired Productions و توسعه دهنده Rogue Sun یک بازی ماجراجویی روایی و معمایی را معرفی کرده اند. قلب های حلبی برای PC، PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series X/S موجود است. به مناسبت انتشار این بازی، تریلر جدیدی منتشر شده است که در ادامه می‌توانید آن را تماشا کنید.

قلب های حلبی بازی حول محور حل پازل هایی است که با پیشرفت بازی بر پیچیدگی و سختی آن افزوده می شود. همچنین دارای یک داستان بین نسلی است که توسعه دهندگان آن را “بسیار احساسی” توصیف می کنند.

از نظر گیم پلی، بازیکن سرباز قلع را در دنیایی پر از اسباب بازی راهنمایی می کند. بازیکنان می توانند از ابزارهای مختلف برای پرش، شلیک، یا سر خوردن سربازان برای رسیدن به هدف نهایی خود استفاده کنند.

قلب های حلبی دارای بیش از 50 سطح است و در طول بازی می توانید دنیای بازی را کشف کنید تا داستان بیشتری را کشف کنید و توانایی کنترل اشیاء مختلف در جهان از بلوک های چوبی گرفته تا قطارهای اسباب بازی را باز کنید و همچنین می توانید آن را لغو کنید. بازیکنان همچنین می توانند اشیاء را برای ایجاد مسیرهای جدید برای رسیدن به اهداف خود پیوند دهند.

اوهنویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید