Throne and Liberty در 17 سپتامبر در سراسر جهان اکران می شود


تاج و تخت و آزادیMMORPG رایگان NCSoft سرانجام در سراسر جهان منتشر شد. در 17 سپتامبر برای Xbox Series X/S، PS5 و PC عرضه می شود. این بازی توسط Amazon Games منتشر شده و در آمریکای شمالی، اروپا، استرالیا، نیوزلند، ژاپن و آمریکای جنوبی در دسترس خواهد بود. آخرین ویدیوی ما را که عنوان را با جزئیات بیشتری توضیح می دهد، ببینید.

در ابتدا به عنوان یک دنباله اعلام شد سیستم در سال 2011، تاج و تخت و آزادی تا زمانی که در نوامبر 2023 برای رایانه های شخصی در کره جنوبی عرضه شود، دستخوش تغییرات و تاخیرهای زیادی شده است. این عنوان که در Solicium تنظیم می‌شود، PvE و PvP مبتنی بر صنف، چرخه‌های آب و هوای پویا (که زمین را تغییر می‌دهند و بر سلاح‌ها نیز تأثیر می‌گذارند) و موارد دیگر را ارائه می‌دهد. ارتفاعات بادگیربازیکنان می توانند باس ها را شکست دهند و در طول نبردها به باس تبدیل شوند.

شاید قابل توجه ترین آنها Castle Siege باشد که به هزاران بازیکن اجازه می دهد در آن شرکت کنند. اگر می خواهید بازی را قبل از انتشار امتحان کنید، یک نسخه بتا باز برای همه مناطق از 18 تا 23 جولای برنامه ریزی شده است. در ضمن برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید