THQ Nordic دو بازی منتشر نشده را در Gamescom به نمایش می گذارد


با بیش از یک هفته رویدادهای تابستانی و نمایشگاه ها (نینتندو دایرکت هنوز برنامه ریزی شده است)، رویداد بزرگ بعدی که صنعت منتظر آن است Gamescom در ماه آگوست است. البته گیمزکام هنوز بیش از دو ماه دیگر باقی مانده است، اما کم کم مشخص می شود که قرار است چگونه باشد.

به عنوان مثال، THQ Nordic برنامه های خود را برای یک رویداد اعلام کرد. این شرکت تایید کرده است که پنج بازی را برای Gamescom خواهد آورد که دو مورد از آنها در حال حاضر معرفی نشده است. یکی عنوانی با یک کلمه و شش کاراکتر و دیگری عنوانی با پنج کلمه و 23 کاراکتر.سه بازی باقی مانده Disney Epic Mickey: Reborn، Titan Quest 2، و بازسازی گوتیکشما می توانید هر پنج بازی را در غرفه THQ Nordic بازی کنید.

نمایشگاه THQ Nordic Digital Showcase نیز برای 2 آگوست برنامه ریزی شده است و این شرکت می گوید دو عنوانی که قبلا معرفی نشده بودند در آنجا معرفی خواهند شد. از سوی دیگر، Gamescom قرار است از 21 تا 25 آگوست برگزار شود.

نینتندو امسال در Gamescom شرکت نخواهد کرد، اما یوبی سافت تایید کرده است که آنها شرکت خواهند کرد. بر اساس اطلاعات فاش شده، مایکروسافت همچنین قصد دارد اعلامیه شخص اول را اعلام کند.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید