The Witcher Remake

The Witcher Remake بعد از The Next Witcher – CD Projekt RED منتشر خواهد شد


The Witcher 3: Wild Hunt – نسخه کامل در 14 دسامبر منتشر خواهد شد و RPG موفق برای Xbox Series X/S و PS5 خواهد آمد. اما هنوز چیزهای بیشتری برای طرفداران این سریال وجود دارد.بعد جادوگر عنوان، اسم رمز قطبیدر Unreal Engine 5 در حال توسعه است و دو دنباله دیگر قرار است تا شش سال پس از انتشار آن منتشر شود.

نیز وجود دارد بازسازی ویچر،قبلا پروژه بزرگ Canisهمچنین در Unreal Engine 5 توسط Fool’s Theory، یک استودیوی شخص ثالث که توسط توسعه دهندگان سابق Witcher تشکیل شده، در حال توسعه است. برخلاف نسخه اصلی، عنوانی جهان باز خواهد بود.

با این حال، ممکن است مدتی طول بکشد تا آن منتشر شود. در تماس درآمد سه ماهه سوم سال 2022 گروه CD Projekt، رئیس و مدیر عامل شرکت آدام کیسینسکی تأیید کردند: بازسازی ویچر بعد شروع خواهد شد قطبی.

“برگرد بازسازی ویچر و کی خواهد آمدبله بعدا میشه قطبی، که نتیجه طرز فکر ما در مورد این پروژه است.من فکر می کنم بازسازی ویچر این تا حد زیادی بر اساس تکنولوژی از قطبی، بنابراین تا حدی به صورت موازی توسعه یافته است قطبی. اما یک بار قطبی آغاز شده است و همه قطبی سپس به شکل نهایی خود قرار می گیرد و تا حدی در بازسازی مجدد استفاده می شود.

اگر بازسازی در حال تطبیق ابزارهای در حال استفاده است قطبی، فاصله بین نسخه ها ممکن است خیلی طولانی نباشد. فقط زمان مشخص خواهد کرد، پس برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha