Witcher 4 “کارهایی را انجام خواهد داد که قبلا هرگز انجام نشده اند” – CDPR


با پشتیبانی برای سایبرپانک 2077 (تقریبا تمام شده، ویچر 4 (یا پروژه قطبیهمانطور که در حال حاضر نام آن است) بازی بعدی است که CD Projekt RED روی آن تمرکز کرده است. توسعه دهنده اخیرا فاش کرد که بیش از 400 نفر در حال کار بر روی قسمت بعدی سری RPG فانتزی هستند. این پروژه در حال حاضر در مرحله پیش تولید است و انتظار می رود اواخر امسال به تولید کامل برسد.

بدیهی است که هنوز خیلی زود است که مشخص شود چرخه توسعه بازی چگونه خواهد بود، و در حالی که CD Projekt RED هنوز آماده نیست جزییات را به اشتراک بگذارد، استودیو به طرفداران ایده ای درباره آینده ارائه کرده است. دوست دارم آن را تضمین کنم ویچر 4 (یا هر چیزی که در نهایت نامیده می شود). “Witcher 3” لباسهای جدید پوشیدن. ”

در پرسش و پاسخ اخیر با سرمایه گذاران، مدیر عامل شرکت میخال نواکوفسکی، قبل از افزودن در مورد بازی بعدی، به خطرات ذاتی ایجاد یک بازی جدید و تلاش برای نوآوری با آن اشاره کرد: جادوگر این بازی بر اساس آنچه CDPR از بازی‌های گذشته آموخته است، ساخته می‌شود، اما کارهایی را نیز انجام می‌دهد که استودیو هرگز «قبلاً» انجام نداده است.

وقتی صحبت از خطر عناصر نوآورانه به میان می‌آید، همیشه خطرات خلاقانه‌ای در ساخت یک بازی جدید وجود دارد، به خصوص که ما سعی می‌کنیم مرزهای جدیدی را کنار بگذاریم و مناطق جدیدی را کشف کنیم، بنابراین قبلاً هرگز واقعاً این کار را انجام نداده‌ایم. نواکوفسکی گفت: قبلاً هرگز این کار را نکرده بودم. رونویسی شده توسط Rock Paper Shotgun). «فکر می‌کنم چیزی که می‌خواهم بگویم این است که امیدت را از دست نده». ویچر 3 لباسهای جدید پوشیدن. البته، ما بر اساس آنچه تاکنون به دست آورده‌ایم و آموخته‌ایم، می‌سازیم، اما عناصر گیم‌پلی جدید و مکانیک‌های جدیدی را نیز اضافه می‌کنیم که هرگز در بازی‌های قبلی دیده نشده‌اند. من فکر می کنم انجام چنین کاری همیشه خطر دارد. کاری را که قبلا انجام شده است تکرار نکنید. ”

برای جزئیات اینجا را کلیک کنید ویچر 4 CD Projekt RED به تازگی تایید کرده است که این فیلم با استفاده از Unreal Engine 5 ساخته می شود و اولین فیلم از یک سه گانه جدید خواهد بود. کارگردان بازی سباستین کالمبا نیز گفت که این بازی یک “نقطه ورود عالی” برای تازه واردان به این سری خواهد بود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید