بیش از 400 توسعه دهنده در حال کار بر روی The Witcher 4 هستند، اما هنوز در مرحله تولید است


CD Projekt به عنوان بخشی از فراخوان درآمد سه ماهه اخیر خود، خلاصه ای از تمام پروژه های فعلی خود را ارائه کرد، از جمله اینکه در چه مرحله ای از تولید هستند و چند درصد از شرکت روی هر پروژه کار می کنند. ما آخرین اطلاعات را ارائه کرده ایم. .

جای تعجب نیست که داغ ترین بازی های CD Projekt در حال حاضر عبارتند از: ویچر 4، یا پروژه قطبی، همانطور که اکنون شناخته شده است. در مجموع 403 توسعه دهنده در حال حاضر روی بازی کار می کنند که تقریباً 64 درصد از کل نیروی کار توسعه CD Projekt را تشکیل می دهند. این پروژه در حال حاضر هنوز در مرحله پیش تولید است، اما مدیر عامل CD Projekt Adam Badowski در اوایل سال جاری تایید کرد که در مسیر تولید کامل آن در مقطعی در سال 2024 قرار دارد.

تمام پروژه های دیگر در حال حاضر در مراحل اولیه توسعه هستند.از پانک سایبری عاقبت، پروژه orionدر حال حاضر در مرحله مفهومی است و تیمی متشکل از 47 نفر روی آن کار می کنند. یک تیم کوچک متشکل از 17 نفر نیز به کار بر روی آن ادامه می دهند. سایبرپانک 2077، اما احتمالاً این تعداد در هفته ها و ماه های آینده به کاهش خود ادامه خواهد داد.

پروژه سیریوساین از فیلم The Molasses Flood است. جادوگر اسپین آف (که سال گذشته توسعه آن را از سر گرفت) در مرحله پیش تولید است و تیمی متشکل از 37 توسعه دهنده روی آن کار می کنند. سپس بازسازی اصلی Fool's Theory وجود دارد. ویچر، در مرحله مفهومی است. CD Projekt اندازه تیمی که بر روی بازسازی کار می کند را فاش نکرده است، زیرا در داخل کشور توسعه نمی یابد.

در آخر، پروژه حدال، اولین IP جدید اصلی CDPR (برنامه ریزی شده است که RPG باشد). این پروژه در حال حاضر در مرحله «مفهوم IP» است و توسط تیمی 20 نفره در حال انجام است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید