Witcher 4 قصد دارد تا پایان سال تولید کامل را آغاز کند


و Cyberpunk 2077: Phantom Liberty تمام به‌روزرسانی‌های اصلی بازی پایه تکمیل شده‌اند و CD Projekt RED با پروژه‌های جدید و آینده به آینده نگاه می‌کند. ویچر 4 – یا هر نامی که در نهایت نامش تمام شود – بازی بعدی است که استودیو بیشتر روی آن تمرکز دارد.

آدام بادوسکی، مدیرعامل CD Projekt به رویترز گفت که این بازی در حال حاضر در مرحله پیش تولید است، اما قصد دارد تا پایان سال جاری وارد تولید کامل شود. بادوفسکی همچنین تایید کرد که حدود 400 نفر تا اواسط سال جاری روی این بازی کار خواهند کرد. تا نوامبر، این تعداد حدود 330 بود.

CD Projekt RED در مارس 2022 اعلام کرد که توسعه عنوان بعدی خود را آغاز کرده است. جادوگر اسم رمز بازی قطبیو این اولین قسمت از یک سه گانه جدید از سری بازی های RPG فانتزی خواهد بود. این اولین بازی CDPR خواهد بود که با Unreal Engine 5 ساخته شده است و کارگردان بازی سباستین کالمبا می گوید که یک “نقطه ورود عالی” برای تازه واردان خواهد بود.

البته، ویچر 4 این تنها پروژه ای نیست که CD Projekt RED روی آن کار می کند.کار بر روی سایبرپانک 2077 دنباله‌ای نیز در دست ساخت است و انتظار می‌رود تا پایان سال حدود 80 نفر روی این پروژه کار کنند. المان های چند نفره نیز برای بازی در نظر گرفته شده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید