the witcher 3 next-gen

به‌روزرسانی نسل بعدی Witcher 3 «بسیاری از اسرار جدید و جزئیات کوچک» را اضافه می‌کند.


The Witcher 3: Wild Hunt شاید نزدیک به هشت سال از عمر آن گذشته باشد، اما RPG جهان باز که مورد تحسین منتقدان قرار گرفته است، هنوز عمر زیادی دارد. CD Projekt RED اخیرا تایید کرده است که این بازی به زودی به‌روزرسانی رایگان نسل بعدی برای PS5، Xbox Series X/S و PC دریافت خواهد کرد. تعدادی از ارتقاهای فنی و بصری به همراه برخی از ویژگی های جدید QoL تایید شده است، اما CDPR همچنین تایید کرده است که چندین حالت یکپارچه خواهد شد.

علاوه بر آن، بازیکنان همچنین می‌توانند منتظر شکوفایی‌های مختلف بصری و فنی نهفته در تجربه به‌روزرسانی شده باشند. فیلیپ وبر، کارگردان روایت در مصاحبه‌ای با Eurogamer گفت: افزایش دهید. ویچر 3 به روز رسانی های آینده “بسیاری از اسرار جدید و جزئیات کوچک” را که بازیکنان می توانند پیدا کنند اضافه می کند و آنها کاملاً پنهان می شوند و دیگر در یادداشت های پچ ذکر نمی شوند.

وبر می گوید: «بنابراین ما بسیاری از اسرار جدید و بسیاری از جزئیات جدید را که می خواستیم مردم کشف کنند، پنهان کردیم. “روچ اکنون می تواند به عقب راه برود. یا بهتر است بگوییم، یک دکمه مخفی وجود دارد که اگر ایستاده باشد همچنان به او لگد می زند. یا اگر در آب است، فکر می کنم اکنون می تواند سرش را بالا بیاورد. مردم.” من سعی کردم چیزهای زیادی بگذارم. از این چیزهای کوچک برای اینکه بتوانید آنها را پیدا کنید، اما آنها در یادداشت های وصله نمی گنجند.”

ویچر 3 به‌روزرسانی نسل بعدی در 14 دسامبر منتشر می‌شود.نویسنده: Shubhankar Parijat