به‌روزرسانی نسل بعدی The Witcher 3: Wild Hunt جزئیات جدیدی را فردا در پخش زنده دریافت می‌کند


The Witcher 3: Wild Hunt کمی بعد در 14 دسامبر برای Xbox Series X/S و PS5 عرضه می شود. اما بازیکنان چه انتظاری می‌توانند داشته باشند؟ جزئیات بیشتر فردا در استریم Twitch CD Projekt در ساعت 9 صبح به وقت محلی PT.

تا کنون، ما شاهد پشتیبانی از ردیابی پرتو و “ده ها” بهبود بصری، عملکرد و فنی بوده ایم. نسخه‌های PS5 و Xbox Series X/S نیز زمان بارگذاری سریع‌تری دارند. چندین حالت نیز در بازی “ادغام” شده‌اند، از جمله سلاح‌ها و زره‌های جدید برای Geralt، و همچنین ظاهرهای جایگزین برای شخصیت‌های خاص، در DLC نمایش Netflix که قبلاً اعلام شده بود.

جالب اینجاست که نسخه‌های Xbox One، Nintendo Switch و PS4 همچنان محتوای Netflix را به همراه یک پچ که «اضافات و بهبودهای متعدد» ارائه می‌دهد، دریافت خواهند کرد. مشخص نیست که آیا این به‌روزرسانی در کنار به‌روزرسانی نسل بعدی منتشر می‌شود یا خیر، پس فردا منتظر جزئیات بیشتر باشید.

نسخه دیجیتال The Witcher 3: Wild Hunt – نسخه کامل همچنین برای خرید بر روی PS5 و Xbox Series X/S در دسترس خواهد بود و نسخه فیزیکی آن بعدا عرضه خواهد شد. دارندگان PS4 و Xbox One می توانند به صورت رایگان به نسخه نسل فعلی ارتقا دهند.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید