the witcher 3 next-gen

The Witcher 3: Wild Hunt – Xbox Series X/S، نسخه فیزیکی PS5 در اواخر ژانویه عرضه می شود


به روز رسانی نسل بعدی برای The Witcher 3: Wild Hunt ماه گذشته برای Xbox Series X/S، PS5 و PC منتشر شد و محتوای جدیدی بر اساس سری Netflix، ویژگی‌های کیفیت زندگی و پشتیبانی از 4K اضافه کرد. با این حال، پلتفرم آنلاین Ultima ظاهراً فاش کرده است که نسخه فیزیکی کنسول نسل فعلی در تاریخ 26 ژانویه با قیمت 35 دلار (که توسط PPE.pl پوشش داده شده است) عرضه خواهد شد.

CD Projekt RED بیانیه‌ای برای Insider Gaming منتشر کرده است که تأیید می‌کند نسخه‌های فیزیکی Xbox Series X/S و PS5 در اواخر ژانویه منتشر خواهند شد.

CD PROJEKT RED برای انتشار فیزیکی برنامه ریزی شده است. The Witcher 3: Wild Hunt – نسخه کامل در اواخر ژانویه 2023 منتشر خواهد شد. برای هر دو پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس موجود است. جعبه حاوی یک دیسک است که شامل بازی پایه و بسط Hearts of Stone & Blood و Wine است.

“همه DLC های رسمی و ارتقاهای منتشر شده توسط CD PROJEKT RED در هفت سال گذشته نیز بخشی از این مجموعه خواهند بود. این شامل به روز رسانی های رایگان نسل بعدی و ده ها مورد بصری، عملکردی و فنی است که دارای تعدادی پیشرفت قابل توجه (از جمله ردیابی پرتو) است. پشتیبانی، بارگذاری سریع‌تر، زمان بیشتر روی کنسول، حالت‌های مختلف ادغام شده در تجربه، و غیره) جعبه فقط حاوی دیسک فوق‌الذکر است.

در مورد قیمت گذاری، توسعه دهنده گفت که توسط هر خرده فروش محلی تعیین خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد به روز رسانی نسل بعدی، بررسی ما از نسخه PS5 را در اینجا بررسی کنید. نسخه رایانه شخصی از زمان انتشار به‌روزرسانی با مشکلاتی روبرو بوده است، از جمله CD Projekt RED که رفع‌های فوری را برای پایداری، عملکرد و مشکلات حالت عکس منتشر کرده است.نویسنده: Ravi Sinha