The Witcher 3: Wild Hunt – Reveals Cross Progression، Dynamic Minimap، زوایای دوربین جدید و موارد دیگر


دیروز CD Projekt RED یک نمای کلی از بسیاری از ویژگی های ارائه شده ارائه کرد. The Witcher 3: Wild Hunt نسخه کامل به روز رسانی نسل بعدی ردیابی پرتو در 4K/30 FPS، حالت عملکرد 60 FPS و موارد دیگر برای Xbox Series X/S و PS5 در دسترس است. با این حال، علاوه بر ذخیره های ابری، پیشرفت متقاطع نیز در راه است که به بازیکنان امکان می دهد داده های ذخیره شده را بین کنسول های نسل فعلی و رایانه های شخصی انتقال دهند.

سایر تغییرات کیفیت زندگی شامل تغییر در استفاده از علائم است. به جای فشار دادن سپر چپ/L1 برای جابه‌جایی بین علامت‌ها، می‌توانید آن را نگه دارید و دکمه چهره مربوطه را برای استفاده از هر کدام فشار دهید. نقشه همچنین دارای برخی تنظیمات فیلتر برای آسان‌تر خواندن آن است. در مینی مپ پویاتر، اهداف در حین اکتشاف یا نبرد ناپدید می شوند، اما می توانند دوباره ظاهر شوند تا به شما در ردیابی مقصد کمک کنند.

ویژگی‌های دسترس‌پذیری عبارتند از امکان تغییر چوب چپ به سرعت خودکار به جای فشار دادن دکمه چهره، مقیاس‌بندی HUD و اندازه زیرنویس. زوایای دوربین جدید همچنین امکان گیم پلی “سینماتیک” بیشتری را فراهم می کند و اولین تریلر رونمایی را منعکس می کند.

The Witcher 3: Wild Hunt نسخه کامل 14 دسامبر برای Xbox Series X/S، PS5 و PC عرضه می شود. انتشار فیزیکی کنسول بعداً آغاز خواهد شد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید