The Witcher 3 - Wild Hunt - Complete Edition - Netflix Quest

The Witcher 3: Wild Hunt – CD Projekt RED به طور فعال در حال بررسی مشکلات رایانه شخصی پس از آخرین به روز رسانی


به‌روزرسانی نسل بعدی CD Projekt RED که مدت‌ها انتظارش را می‌کشید بالاخره امروز منتشر شد. The Witcher 3: Wild Hunt، پشتیبانی از 4K و 60 FPS را برای Xbox Series X/S و PS5 به ارمغان می آورد. بسیاری از ویژگی های جدید دیگر برای لذت بردن وجود دارد، اما متأسفانه به نظر می رسد بازیکنان رایانه شخصی با به روز رسانی مشکل دارند. گزارش هایی مبنی بر لکنت زبان حتی در سخت افزارهای سطح بالا نیز وجود دارد.

سازنده در توییتر به این مشکل پاسخ داده است. “ما از مشکلاتی که بازیکنان رایانه شخصی از زمان انتشار به‌روزرسانی شب گذشته گزارش می‌کنند آگاه هستیم. ما به‌طور فعال در حال بررسی همه گزارش‌ها هستیم و در اسرع وقت به‌روزرسانی‌هایی را در مورد مسائل خاص ارائه خواهیم کرد. از شکیبایی شما متشکریم. متشکرم!

یکی از کاربران Reddit گفت Cyberpunk 2077عنوان اخیر CD Projekt RED، ویچر 3 به روز رسانی نسل بعدی در رایانه شخصی در حالی که عالی به نظر می رسد. همچنین به نظر می رسد DLSS اصلاً به عملکرد کمک نمی کند. به‌روزرسانی‌هایی برای نور، بافت‌ها، شاخ و برگ، اسکای باکس و موارد دیگر وجود دارد، اما اشکالات ممکن است باعث مشکلات عملکرد شوند.

برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید. از طرف دیگر، به نظر می‌رسد که نسخه‌های Xbox Series X/S و PS5 بدون هیچ مشکلی خوب کار می‌کنند.

نویسنده: Ravi Sinha