ابزارهای اصلاح Witcher 3 REDkit اکنون بر روی رایانه شخصی موجود است


برای REDkit CD Projekt RED The Witcher 3: Wild Huntبه بازیکنان آزادی زیادی برای ویرایش و ایجاد محتوا برای بازی های خود می دهد و اکنون در رایانه شخصی در دسترس است. برای مشاهده برخی از ویژگی های جالب (و عجیب) که ارائه می دهد، تریلر راه اندازی زیر را ببینید.

برخی از گزینه‌ها شامل ایجاد صحنه‌های برش و ویرایش زمین است که به شما امکان می‌دهد، برای مثال، بندری را برای سوار شدن گرالت در قایق خود پیاده‌سازی کنید. بازیکنان همچنین می‌توانند محیط‌هایی مانند جنگل‌های پر از قارچ ایجاد کنند و مدل‌های شخصیت را جایگزین کنند تا Geralt در طول کات سین‌ها به جای Triss، قاصدک را بگیرد. انتخاب با شماست، چه بخواهید یک اسب را روی پشت بام قرار دهید، چه دشمنان جدید بسازید یا یک بارون خونین را جایگزین گرالت کنید.

The Witcher 3: Wild Hunt موجود بر روی Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5، PC و Nintendo Switch. از ماه می 2023، بیش از 50 میلیون دستگاه در سراسر جهان فروخته شده است. بررسی ما از نسخه PS5 را بررسی کنید. این شامل چندین ویژگی کیفیت زندگی و محتوای جدید با به‌روزرسانی‌های نسل بعدی است. CD Projekt RED در حال ساخت دنباله ای با نام Codename است قطبیدر مرحله پیش تولید است و بیش از 400 توسعه دهنده در آن شرکت دارند.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید