The Witcher 3

The Witcher 3 به صورت فیزیکی برای PS5 و Xbox Series X در تاریخ 26 ژانویه عرضه می شود


CD Projekt RED RPG اکشن جهان باز مورد تحسین منتقدان را به ارمغان می آورد ویچر 3 ما ماه گذشته با به‌روزرسانی رایگان نسل بعدی، به کنسول‌های نسل فعلی منتقل شدیم، اما نسخه جدید را به‌عنوان خرید مستقل برای کسانی که قبلاً مالک بازی نیستند، ارائه می‌دهیم. با این حال، توسعه‌دهنده اوایل این ماه تأیید کرد. که نسخه فیزیکی در اواخر ژانویه عرضه خواهد شد.

CD Projekt RED در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد: The Witcher 3: Wild Hunt – نسخه کامل PS5 و Xbox Series X در تاریخ 26 ژانویه در آمریکای شمالی، اروپا و مناطق “انتخابی” در سراسر جهان به صورت فیزیکی عرضه خواهند شد (اگرچه مورد دوم جزئیاتی ندارد).

ویچر 3 نسخه‌های PS5 و Xbox Series X پشتیبانی از گزینه‌های 4K و 60 FPS، روشنایی جهانی با ردیابی پرتو، ارتقاء بصری مختلف دیگر، زوایای دوربین جدید برای استفاده در طول بازی، چندین بهبود کیفیت زندگی را اضافه می‌کنند، زمینه جدیدی بر اساس Netflix فراهم می‌کند. جادوگر سریال، و بسیاری دیگر.

در بررسی نسخه ارتقا یافته اکشن-RPG، امتیاز 9/10 را به آن دادیم:ویچر 3 شاهکاری در آن زمان و هنوز هم شاهکار است. تنها تفاوت این است که ظاهر و رفتار آن بهتر از کنسول های قبلی است. ‘ بازبینی کامل را اینجا بخوانید.نویسنده: Shubhankar Parijat