The Witcher 3 بیش از 50 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است


ویچر 3در این مرحله نزدیک به یک دهه می گذرد و زمان تا حد زیادی درخشش این RPG جهان باز محبوب را از دست داده است. نه تنها همچنان به عنوان یکی از بهترین ها در ژانر خود رتبه بندی می شود، بلکه سرعتی باورنکردنی را در زمینه فروش نیز حفظ می کند.

توسط CD Project اعلام شد.ویچر 3از زمان عرضه آن در سال 2015، بیش از 50 میلیون دستگاه در سراسر جهان فروخته است. تا آوریل گذشته، این بازی بیش از 40 میلیون نسخه فروخته بود و واضح است که با وجود اینکه یک بازی جدید نیست، همچنان با سرعت خیره کننده ای به فروش می رسد.

از سوی دیگر، سی دی پروژه نیزجادوگراین فرنچایز اکنون به بیش از 75 میلیون واحد در سراسر جهان رسیده است که این رقم در سال گذشته 65 میلیون واحد افزایش یافته است.

CD Projekt RED دارای ویژگی های جدید بسیاری استجادوگربازی در حال تولید البته استودیو در حال کار بر روی بازی اصلی بعدی این سری است که اولین بازی از یک سه گانه جدید است. یک بازسازی رادیکال از بازی اصلی نیز با Fool’s Theory در حال توسعه است و برخلاف نسخه اصلی، یک بازی جهان باز خواهد بود. در همین حال، The Molasses Flood یک اسپین آف در دست ساخت دارد، اما این پروژه اخیرا راه اندازی مجدد شد و پس از آن توسعه دهندگان از کار بیکار شدند.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید