the walking dead saints and sinners

The Walking Dead: Saints and Sinners دارندگان PS VR نسخه PS VR2 را به صورت رایگان دریافت می کنند.


Skydance Interactive 3 ساله می شود The Walking Dead: Saints and Sinnersبر اساس عناوین ترسناک واقعیت مجازی تحسین شده مرده متحرکهمچنین فاش شد که کسانی که این عنوان را در PlayStation VR خریداری کرده اند، می توانند آن را به صورت رایگان در PlayStation VR2 در تاریخ 21 مارس دانلود کنند.

این موضوع در مورد کسانی که بازی را به صورت رایگان در پلی استیشن پلاس ادعا کرده اند نیز صدق می کند، همانطور که توسط حساب رسمی توییتر بازی تایید شده است. در مورد عاقبت The Walking Dead: Saints and Sinners – Chapter 2: Retribution در تاریخ 21 مارس برای پلی استیشن وی آر 2 و استیم منتشر خواهد شد. نسخه استاندارد (39.99 دلار) و نسخه بازگشتی (49.99 دلار) به علاوه نسخه Deluxe با فصل های 1 و 2 وجود دارد که شامل بازی و سایر پاداش ها با قیمت 59.99 دلار است.

اگر در Meta Quest 2 بازی انجام داده اید، می توانید داده های ذخیره شده خود را به پلتفرم های دیگر منتقل کنید (اما خرید متقابل به پلتفرم متا محدود می شود). PlayStation VR2 در تاریخ 22 فوریه با قیمت 549.99 دلار در دسترس خواهد بود. در اینجا درباره عناوین پنجره راه اندازی بیشتر بیاموزید.

نویسنده: Ravi Sinha