the walking dead saints and sinners chapter 2 retribution

The Walking Dead: Saints and Sinners – Chapter 2: Retribution منتشر شده در 20 مارس 2023 در PS VR2


The Walking Dead: Saints and Sinners – Chapter 2: Retribution (پسر، این یک نیش است) به زودی منتشر می شود، اما در پلتفرم های مختلف به صورت مبهوتی عرضه می شود. اعلام شد که برای VR و PS VR2 نیز منتشر خواهد شد. جزئیات این نسخه ها نیز فاش شده است.

قدیسان و گناهکاران – فصل 2 همانطور که ناشر تأیید کرده است که آپلود VR برای PS VR2 در 20 مارس 2023، یک ماه پس از عرضه هدست نسل بعدی، راه اندازی می شود. با این حال، Skydance Interactive در حال حاضر یک راه اندازی مبهم در سال 2023 را هدف قرار داده است، بنابراین در همان زمان در نسخه اصلی PS VR در دسترس نخواهد بود. در همین حال، این بازی در ماه فوریه برای رایانه های شخصی بر روی Steam عرضه خواهد شد.

نسخه‌های متعدد بازی برای PS VR2 در دسترس خواهد بود، همانطور که در صفحه فروشگاه پلی‌استیشن توضیح داده شده است. نسخه استاندارد شامل بازی پایه است و 39.99 دلار قیمت دارد، در حالی که نسخه Payback با قیمت 49.99 دلار نیز شامل چندین جایزه درون بازی است. همچنین نسخه‌های لوکس فصل‌های 1 و 2 وجود دارد که شامل تجربه کامل نسخه اصلی به‌علاوه پاداش‌های بیشتر در بازی است. The Walking Dead: Saints and Sinners. برای جزئیات به زیر مراجعه کنید.

منتظر جزئیات بیشتر بازی (و اولین تاریخ عرضه PS VR) در هفته های آینده باشید.نویسنده: Shubhankar Parijat