The Walking Dead: Betrayal یک بازی جدید استدلال اجتماعی از استودیوی Project Winter است


مرده متحرک ما در حال اقتباس یک بازی ویدیویی جدید در قالب هستیم. مردگان متحرک: خیانت. این بازی یک عنوان فریب اجتماعی چند نفره خواهد بود مانند: در ماو توسط Other Ocean Interactive توسعه یافته است. پروژه زمستان.

بسیار شبیه در ما، مردگان متحرک: خیانت بازیکنان برای تکمیل چالش‌ها و تماشای زنده ماندن آن‌ها با هم کار خواهند کرد، در نظر داشته باشند که برخی از بازماندگان ممکن است خائنانی باشند که سعی در کشتن دیگران دارند.

بازیکنان باید برای زنده ماندن با یکدیگر همکاری کنند و از توانایی های ارتباطی، کاردستی و آشپزی استفاده کنند. جالب اینجاست که بازیکنانی که در طول مسابقه فوت می کنند حذف نمی شوند. بلکه می توانند به عنوان واکر برگردند و انتقام خود را بگیرند.

مردگان متحرک: خیانت یک تریلر وجود دارد که می توانید در زیر تماشا کنید، که به شما ایده ای از بصری بازی و نوع لحنی که می توانید با گیم پلی حول محور استدلال اجتماعی انتظار داشته باشید، می دهد.

مردگان متحرک: خیانت قرار است برای رایانه شخصی منتشر شود و نسخه بتا آن در تاریخ 10 آگوست منتشر شود. بازیکنان می توانند برای نسخه بتای بسته در صفحه Steam بازی ثبت نام کنند.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *