بازی Vanishing of Ethan Carter VR در تاریخ 31 می از Steam حذف خواهد شد


ناپدید شدن ایتان کارتر نسخه VR دیگر پس از 31 می برای خرید در Steam در دسترس نخواهد بود. توسعه دهنده The Astronauts می گوید این تصمیم به این دلیل گرفته شده است که آنها قادر به ادامه پشتیبانی از نسخه VR نیستند. خریداران می‌توانند به بازی خود ادامه دهند، اما هیچ تضمینی وجود ندارد که روی هدست‌ها یا سیستم‌عامل‌های جدید به درستی کار کند.

بر اساس اثر ترسناک اول شخص 2014، ناپدید شدن اتان کارتر VR سازگار با Oculus Rift و HTC Vive. دو تنظیم وجود دارد: “Normal” برای حرکت کامل و “Comfort” برای خستگی کمتر. از زمان عرضه، نسخه VR 167 نظر کاربر را در Steam دریافت کرده است که 56 درصد آنها مثبت بوده و امتیاز “مخلوط” دارد.

فضانوردان آتش جادوگریک بازی تیراندازی اول شخص سرکش و فانتزی تیره است که در فروشگاه Epic Games به صورت Early Access برای رایانه شخصی موجود است. پچ Ghost Galleon چندین سیستم را اصلاح می کند و توسعه دهندگان در حال کار بر روی دو نقشه جدید با سطح دشواری اصلاح شده هستند. اولی یک نقشه کوچک در کنار یک مکان موجود است (که در پچ بعدی آمده است)، و دومی یک نقشه “غافلگیر کننده” بزرگ است. منتظر جزئیات بیشتر باشید تا در هفته های آینده اعلام شود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید