به نظر می‌رسد وب‌سایت The Truth Lies در حال پیش‌نمایش فیلم بعدی «ندای وظیفه» است


نمایشگاه Xbox Game برای 9 ژوئن برنامه ریزی شده است. [REDACTED] به طور مستقیم، به نظر می رسد که Activision بازاریابی موارد زیر را آغاز کرده است ندای وظیفه. یک وب سایت تیزر جدید به نام “حقیقت دروغ می گوید” منتشر شده است که یک تلویزیون قدیمی با لوله اشعه کاتدی با چندین کانال را به نمایش می گذارد. دو نفر از شش مورد موجود هستند، اولین نفر شاهد ورود گروهی از چهره های مرموز به اموال فدراسیون است.

معلوم شد کوه راشمور است و روز بعد بنری را می‌توان دید که بالای چهار رئیس‌جمهور ایالات متحده آویزان است که روی آن نوشته شده بود «حقیقت یک دروغ است». با این حال، بالای چشمان آبراهام لینکلن آرم سه سر سگ/گرگ است. اگر به کانال 2 بروید، خواهید دید که همان گروه احتمالاً آگهی هایی را در سطح شهر ارسال می کنند که می گویند “حقیقت دروغ است.”

شایعه بعدی ندای وظیفه، گزارش شده است Call of Duty: Black Ops Gulf War این پروژه Treyarch مدتی است که شایعه شده است.نام رمز این پروژه است سربروسهنگامی که آن را با سگ شکاری سه سر دنیای اموات از اساطیر یونان (شبیه به لوگوی وب سایت) مرتبط می کنید، اتصال نقاط آسان است.

Call of Duty: Black Ops Gulf War قرار است در ماه اکتبر منتشر شود. لطفا منتظر به روز رسانی های آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید