The Thing: Remastered “دید اصلی بازی را تحقق می بخشد” – Nightdive


استودیو Nightdive در بازسازی فیلم‌های تیراندازی مورد علاقه‌اش تخصص دارد و در اواخر امسال نسخه‌ی بهبودیافته‌ای از بازی‌های ترسناک مورد علاقه توسعه‌دهنده Computer Artworks در سال 2002 منتشر خواهد کرد. موردو The Thing: Remastered همانطور که از نام آن پیداست، این یک بازسازی کامل نیست، اما Nightdive می گوید که می توانید انتظار پیشرفت های قابل توجهی را داشته باشید.

در واقع، لری کوپرمن، مدیر توسعه کسب و کار در استودیو Nightdive، اخیراً با GamesRadar صحبت کرده است: The Thing: Remastered از آنجایی که به محدودیت‌های فنی بازی اصلی محدود نمی‌شود، «دیدگاه اصلی» Computer Artworks، استودیوی سازنده بازی اصلی را «تحقق» خواهد کرد.

“[Computer Artworks was] “آنها واقعاً، واقعاً از بازی ساخته شده راضی بودند، و به حق. اما آنها محدودیت ها را نیز تشخیص دادند. آنها نمی توانستند این کار را صرفاً به این دلیل که فناوری یا موتور بازی از آن پشتیبانی نمی کرد، انجام دهند. مواقعی وجود داشت که چنین نبود.” کوپرمن گفت. “و بدون پرداختن به جزئیات زیاد یا خراب کردن چیزی، ما توانستیم برخی از چشم انداز اصلی توسعه دهنده را محقق کنیم، و این برای ما واقعا مهم است.”

کوپرمن افزود: The Thing: Remastered گیم پلی بازی بسیار بهبود یافته است، اما در نهایت به همان شیوه بازی اصلی بازی می کند. او گفت: «این بازی مانند بازی اصلی بازی می‌کند، اما در واقع اینطور نیست.

The Thing: Remastered قرار است اواخر امسال برای PS5، Xbox Series X/S، PS4، Xbox One، Nintendo Switch و PC عرضه شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید