اسکرین شات های «The Thing: Remastered» پیشرفت های بصری و هیولاهای وحشتناک را نشان می دهند


استودیو Night Dive همزمان با قسمت اول Deep Dive، اسکرین شات های جدیدی از درون بازی منتشر کرده است. The Thing: Remasteredاین ویژگی پیشرفت های چشمگیری را در محیط ها، بافت ها، افکت ها، مدل های شخصیت و البته هیولاهای ترسناکی که در اطراف می چرخند را برجسته می کند. لطفا زیر را بررسی کنید.

توسعه یافته با موتور KEX Nightdive، The Thing: Remastered تا رزولوشن 4K را پشتیبانی می کند، بنابراین در رزولوشن های بالاتر حتی واضح تر به نظر می رسد. آخرین فناوری رندر نیز از 120 FPS پشتیبانی می کند و انیمیشن ها و جلوه های بهبود یافته را ارائه می دهد. گیم پلی بازی هنوز فاش نشده است، اما کارگردان اصلی مارک اتکینسون تحت تاثیر ارتقاء بصری قرار گرفت.

The Thing: Remastered برای انتشار اواخر امسال برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5، PC و Nintendo Switch برنامه ریزی شده است. مشخص نیست که آیا می‌توان حالت کلاسیک را تغییر داد یا خیر، اما بازیکنان می‌توانند انتظار اصلاحاتی را داشته باشند که کیفیت بازی را بهبود بخشد (مانند دفعات کمتر از مهمات). همچنین یک سطح «سختی مقیاس پذیر» وجود خواهد داشت، اما چیزی شبیه به «حالت داستانی» نیست. تا آن زمان، منتظر بروزرسانی های بعدی باشید.

The Thing Remastered (12)
نسخه Remastered The Thing (11)
The Thing Remastered (10)
The Thing Remastered (9)
The Thing Remastered (8)
The Thing Remastered (7)
The Thing Remastered (6)
The Thing Remastered (5)
The Thing Remastered (4)
The Thing Remastered (3)
نسخه Remastered Thing (2)
نسخه Remastered Thing (1)
The Thing Remastered (18)
The Thing Remastered (17)
The Thing Remastered (16)
The Thing Remastered (15)
The Thing Remastered (14)نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید