“The Thing Remastered” – کارگردان اصلی درباره بهبود کیفیت زندگی، حالت کلاسیک و موارد دیگر صحبت می کند


استودیو Nightdive اخیراً تعدادی بازسازی و بازسازی هیجان انگیز را منتشر کرده است. شوک سیستم و بازی Star Wars: Dark Force بازسازی شده است. ولی، نسخه Remastered Thing شاید هیجان انگیزتر از همه، این است که شوتر ترسناک بقا در سال 2002 را برای مخاطبان مدرن به ارمغان می آورد.

در اولین قسمت از سری Nightdive's Deep Dive، لاک وینسنت، تهیه کننده ویدیو، با کارگردان اصلی مارک اتکینسون، درباره بازسازی مجدد صحبت می کند. اتکینسون در مورد چالش های توسعه و مرز بین بازسازی و ریمستر صحبت می کند. او تأیید کرد که برخی اصلاحات برای مشکلات کیفیت زندگی وجود دارد که تیم اصلی از آنها راضی نبود.

این همچنین شامل بهبود مناطقی است که بازیکنان می توانند به دلیل کمبود مهمات گیر کنند. سطح دشواری “حالت داستانی” وجود نخواهد داشت، اما چندین “مشکلات مقیاس پذیر” وجود خواهد داشت. اتکینسون همچنین قول داده است که بازی به خوبی یا حتی بهتر از نسخه اصلی بازی خواهد کرد، و ظاهر بصری اصلاح شده در حال حاضر بسیار خوب به نظر می رسد. سوال دیگری که در حال توسعه است این است که آیا سوئیچ برای بازگشت به نسخه اصلی وجود خواهد داشت یا خیر.

مشخص نیست که آیا در آینده منتشر خواهد شد، بنابراین لطفاً منتظر آخرین اطلاعات باشید. The Thing: Remastered برای انتشار اواخر امسال برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5، PC و Nintendo Switch برنامه ریزی شده است.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید