Nightdive Studios اعلامیه The Thing را در 7 ژوئن منتشر کرد


استودیو غواصی شبانه شوک سیستم نسخه بازسازی شده اکنون برای کنسول ها در دسترس است و به نظر نمی رسد به این زودی ها سرعت آن کاهش یابد. توییت جدید پیش‌بینی می‌کند که اطلاعیه جدیدی در IGN Live منتشر خواهد شد که در 7 ژوئن ساعت 13:00 PT پخش خواهد شد. با قضاوت از روی تصویر، ممکن است این یک بازسازی از Computer Artworks باشد. موردبه عبارت دیگر امکان نسخه ریمستر وجود دارد.

در سال 2002 برای PC، PS2 و Xbox به عنوان دنباله ای بر فیلم John Carpenter منتشر شد. مورد این فیلم بر روی یک تیم نیروهای ویژه ایالات متحده متمرکز است که برای جان خود با بیگانگان دیگر مبارزه می کنند. پیچ و تاب این است که دومی در اعتماد به متحدان خود مشکل دارد زیرا او یک تغییر شکل است. بسته به اعتماد و ترس NPC، آنها می توانند “فروپاشی کنند” و متحمل عواقب مختلفی (از جمله خودکشی) شوند.

ایجاد اعتماد مهم است، اما متحدان شما نیز می توانند به The Thing آلوده شوند و تبدیل به عوامل The Thing شوند که می توانند به شما حمله کنند. مورد ارزش تولید و عملکرد بسیار مورد تحسین قرار گرفت، اما برخی احساس کردند که مکانیک می توانست بهتر باشد. جالب است که ببینیم در صورت برنامه ریزی برای بازسازی Nightdive چه رویکردی را در پیش خواهد گرفت. در ضمن، منتظر بروزرسانی های بعدی باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید