به نظر می رسد DLC برای Talos Principle 2 اعلام شده است.


اصل تالوس 2 با توجه به شلوغی سالی که منتشر شد، ممکن است توجه بسیاری از افراد را جلب نکرده باشد، اما همانطور که هر کسی که آن را بازی کرده است به شما خواهد گفت، هنوز هم یکی از بهترین نسخه های جدید سال گذشته است، به نظر می رسد محتوای جدیدی اضافه شود به زودی.

به نظر می رسد توسعه دهنده، Croteam، اعلامیه زیر را اعلام کرده است. اصل تالوس 2این استودیو اخیرا تصویری از این بازی را در توییتر منتشر کرده است که با این تیزر نوشته است: “تابستان فرا رسیده است. خبرهای بزرگ در راه است.”

البته، هیچ تایید مشخصی وجود ندارد که آنچه در اینجا اشاره می‌شود، یک بسط است، اما با توجه به این واقعیت که Croteam از اولین بازی با DLC پس از عرضه پشتیبانی کرد، می‌توان گفت که سازنده در حال بررسی یک دنباله نیز است آنها سعی می کنند از این الگو پیروی کنند.

تعدادی رویداد بزرگ برای چند روز آینده برنامه ریزی شده است، که جشنواره بازی تابستانی در 7 ژوئن برگزار می شود. اصل تالوس 2 Devolver Direct ناشر Devolver Digital نیز قرار است در همان روز منتشر شود، بنابراین احتمال زیادی وجود دارد که در روزهای آینده شاهد انتشار اعلامیه توسعه باشیم.

اصل تالوس 2 برای PS5، Xbox Series X/S و PC موجود است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید