فیلم Super Mario Bros در پنج روز اول اکران 377 میلیون دلار به دست آورد


روشنایی فیلم برادران سوپر ماریو عملکرد باکس آفیس داخلی شروع خوبی داشت. طبق گزارش Variety، این فیلم در آخر هفته افتتاحیه 146 میلیون دلار و در پنج روز اول 204.6 میلیون دلار فروش داشته است. در سطح بین المللی، 173 میلیون دلار در مقابل 377 میلیون دلار تا به امروز درآمد داشته است.

این فیلم که توسط ایلومینیشن، نینتندو و یونیورسال تولید شده است، اقتباسی انیمیشنی از سری بازی های ویدیویی محبوب است. کریس پرت در نقش ماریو، آنیا تیلور جوی در نقش پرنسس هلو، چارلی دی در نقش لوئیجی، ست روگن در نقش دانکی کونگ و جک بلک در نقش بوسر به ایفای نقش پرداخته اند. داستان در مورد ورود ماریو به پادشاهی کینوکو برای اولین بار است و تلاشی برای نجات لوئیجی از دست Bowser را آغاز می کند.

پیش‌بینی می‌شد که در آخر هفته افتتاحیه‌اش ۸۶ میلیون دلار و در ۵ روز ۱۲۵ میلیون دلار بفروشد، اما با گذشت زمان این اعداد اصلاح شده‌اند. جیم اور، رئیس توزیع داخلی یونیورسال، گفت: این نتیجه حاکی از عشق فوق العاده این شخصیت های نینتندو و داستان سرایی ایلومینیشن است. ”

نینتندو هنوز همین را تایید نکرده است، اما موفقیت فیلم در را برای ساخت دنباله باز می کند. من به آنها توصیه کردم که به Nintendo Directs توجه کنند.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید