“The Sims 5” بدون خرید یا اشتراک “رایگان برای دانلود” است


EA آن را تایید کرد سیمز 5، در حال حاضر در Maxis در حال توسعه است پروژه رنهیک “دانلود رایگان” در جدیدترین ویدیوی Behind The Sims منتشر شده برای بازی است. این اساساً به این معنی است که بازیکنان می توانند بدون خرید یا پرداخت اشتراک به بازی بپیوندند و بازی کنند. این موضوع آگهی‌های شغلی قبلی را تأیید می‌کند که نشان می‌داد بازی «رایگان» خواهد بود.

“کاری که ما قصد انجام آن را داریم این است پروژه رنه شما می توانید این را رایگان دانلود نمایید. این بدان معناست که وقتی آماده شد و به طور کامل در اختیار بازیکنان قرار گرفت، می‌توانید بپیوندید، بازی کنید و کاوش کنید. پروژه رنه Maxis Lyndsay Pearson، نایب رئیس Franchise Creative، گفت: هیچ اشتراکی مورد نیاز نیست، هیچ خرید اصلی بازی یا مکانیک انرژی وجود ندارد.

ما می‌خواهیم دعوت از دوستان و پیوستن به هم را آسان کنیم، و این به معنای گسترش دعوت‌نامه‌های باز برای همه است.»

پیرسون در هنگام راه اندازی به بازیکنان هشدار داد: پروژه رنه هیچ ویژگی بیشتر از سیمز 4 این در نهایت به لطف انتشار چندین به روز رسانی و بسط از زمان انتشار اولیه عنوان صورت گرفت. با این حال، پیرسون مجدداً تأکید کرد که توسعه بازی ادامه خواهد داشت و به مرور زمان محتوا و تجربیات جدیدی به آن اضافه خواهد شد. پروژه رنه همچنین ویژگی‌هایی را ایجاد می‌کند که بازی‌های قدیمی‌تر در این فرنچایز به‌عنوان پسوندهایی به عنوان ویژگی‌های اصلی بازی داشتند.

پیرسون می‌گوید: «به‌جز به‌روزرسانی‌های معمولی برای بازی اصلی، ما محتوا و بسته‌ها را می‌فروشیم، اما می‌خواهیم چیزها را کمی با هم مخلوط کنیم». «حالا اجازه دهید یک مثال تئوریک برای شما بیاورم. سیمز 4، تنها راه برای تجربه هر آب و هوایی این بود که یک فصل را خریداری کنید.اکنون پروژه رنه، هر کسی می تواند آب و هوای اولیه را به صورت رایگان به بازی اصلی معرفی کند. و بسته هایی که خریداری می کنید احتمالاً متمرکز بر ورزش های زمستانی است و شامل فعالیت هایی مانند رقص روی یخ و مسابقات ساخت آدم برفی است. ”

پیرسون نیز این را فاش می کند پروژه رنه و سیمز 4 حتی پس از انتشار پروژه در دست توسعه به موازات آن وجود دارد. سیمز 5.

پروژه رنه و سیمز 4 پیرسون توضیح می دهد که به همزیستی ادامه خواهد داد. ما قصد داریم از هر دو به طور همزمان پشتیبانی کنیم و مشتاقانه منتظر ارائه محتوای هیجان انگیزتر در آینده هستیم. سیمز 4 برای آینده قابل پیش بینی. ”

سیمز 5 هنوز تاریخ انتشار دقیقی مشخص نشده است، اما انتظار می رود جزئیات بیشتری در مورد بازی در سال 2024 فاش شود. EA و Maxis نیز گفته اند که می خواهند آن را زودتر منتشر کنند. سیمز 5 بر روی پلتفرم های زیادی که ممکن است.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *