اولین پچ Rogue Prince of Persia امروز منتشر شد و مشکلات عملکرد را برطرف کرد


امپراتوری شیطان شاهزاده سرکش ایران اوایل این هفته برای رایانه شخصی در Steam Early Access منتشر شد و به دلیل ارائه و سبک هنری آن مورد تحسین قرار گرفت. با این حال، چندین بازیکن مشکلات عملکرد را گزارش می کنند. تیم توسعه از این موضوع آگاه است و قصد دارد تا امروز یک پچ جدید را منتشر کند تا “در اسرع وقت” برخی اصلاحات را ارائه دهد.

این وصله علاوه بر رسیدگی به مشکلات عملکرد، مشکلات ذخیره سازی، باگ و خرابی را نیز هدف قرار می دهد. پس از انتشار به‌روزرسانی، یادداشت‌های وصله منتشر می‌شوند، بنابراین خواهیم دید که آیا مشکلات دیگری مانند تاخیر ورودی که برخی از بازیکنان گزارش می‌دهند نیز برطرف می‌شود یا خیر.

بررسی ما را ببینید شاهزاده سرکش ایران اینجا. در حال حاضر شش بیوم را برای کاوش ارائه می دهد که از آثار قبلی استودیو سرنخ های زیادی گرفته است. سلول های مرده، ما در مورد طراحی خاص بودیم. برای مبارزه با دو باس، می توانید ساخت خود را با چندین سلاح و مدال سفارشی سازی کنید. به روز رسانی های آینده محتوای بیشتری را اضافه می کند و داستان را حتی بیشتر غنی می کند. انتظار می‌رود دسترسی زودهنگام یک سال طول بکشد و امکان طولانی‌تر هم وجود داشته باشد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید