Rogue Prince of Persia – گیم پلی جدید پلتفرم ها، سلاح ها، باس فایت ها و موارد دیگر را معرفی می کند


یوبی سافت اوایل سال جاری یک بازی جذاب ساید اسکرول منتشر کرد. شاهزاده ایرانی: تاج گمشده، اما در جهتی کاملا متفاوت پیش می رود شاهزاده سرکش ایران.توسعه یافته توسط سلول های مرده عنوان Rogue-lite Team Evil Empire اخیراً گیم‌پلی جدید گسترده‌ای را توسط Game Informer دریافت کرد. آن را در زیر بررسی کنید.

مثل یک آدم سر بریده سلول های مرده، شاهزاده می تواند از حملات چند ترکیبی استفاده کند و همچنین می تواند از ارتفاع کافی زمین را جاخالی دهد و به زمین بکوبد. برخی از ویژگی های اضافی عبارتند از لگد زدن دشمنان به دیوارها و تله ها، و نگه داشتن دکمه حمله امکان حملات ویژه قدرتمندی را فراهم می کند که به چندین دشمن در یک خط حمله می کنند. بازیکنان چندین سلاح و زیرسلاح‌ها را در سینه‌ها و فروشندگان کشف می‌کنند، از شمشیر تا کمان گرفته تا قلاب‌های گیر.

این پلتفرم نیز مشابه ورودی های قبلی این مجموعه است (اگرچه داستان متفاوت است). پرش از دیوار، دویدن روی دیوار، پرش از روی تیرها، سر خوردن از شیب ها و موارد دیگر برای جلوگیری از خطرات محیطی و موارد دیگر. باس مبارزه با مرد غول پیکری شبیه مینوتور به پایان می رسد که به جلو می رود و با سر به شاهزاده ضربه می زند و او را به ایست بازرسی قبلی باز می گرداند.

شاهزاده سرکش ایران این بازی در تاریخ 14 می برای PC منتشر خواهد شد. این عنوان به عنوان یک عنوان دسترسی اولیه با سطوح جدید، سلاح‌ها، باس‌ها و محتوای داستانی منتشر شده در به‌روزرسانی‌های آینده ارائه می‌شود. لطفا برای جزئیات بیشتر کمی صبر کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید