پچ Rogue Prince of Persia عملکرد را بهبود می بخشد و خرابی ها را برطرف می کند


Evil Empire اولین پچ را منتشر کرد شاهزاده سرکش ایراناوایل این هفته در Steam Early Access منتشر شد. این بازی انواع بهبود عملکرد را ارائه می دهد، از جمله “بهینه سازی های گسترده” و خطاهای اضافی در ذخیره ها برای جلوگیری از “رفتار عجیب در هنگام از سرگیری اجرا”.

رفع مشکلی که در آن اثرات مدالیون حتی پس از شروع مجدد بازی باقی می ماند، و مشکلی که در آن ممکن بود تصادف در باغ یا در طول باس فایت دوم رخ دهد، برطرف شد. مشکلات فونت در محلی سازی چینی نیز برطرف شد. Evil Empire با ادامه کار بر روی بهبود عملکرد، “اصلاحات بیشتر” را وعده می دهد.

شاهزاده سرکش ایران در حال حاضر بر روی رایانه شخصی در دسترس است و حداقل یک سال در دسترس خواهد بود (اگرچه ممکن است بیشتر باشد). این شامل شش بیوم اول و دو باس، سلاح‌ها و مدال‌های مختلف و اولین داستان است، اما محتوای بیشتری در به‌روزرسانی‌های هفتگی اضافه می‌شود.

محتوا ممکن است شامل ارتقاء، انیمیشن، دشمنان جدید و غیره باشد، اما کل Acts و بایوم ها از بین نخواهند رفت. اگر تیم توسعه تحت تاثیر قرار بگیرد، ممکن است سرعت هفتگی تغییر کند، اما در حال حاضر برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید. همچنین، بررسی ما را در اینجا بررسی کنید.

پچ عملکرد شماره 1

رفع:

  • ما بهینه‌سازی‌ها و پاکسازی‌های گسترده‌ای را برای بهبود عملکرد کلی انجام داده‌ایم.
  • یک Failsafe به فایل ذخیره اضافه کرد تا از رفتارهای عجیب در هنگام از سرگیری اجرا جلوگیری کند.
  • مشکلی که در آن جلوه های مدالیون پس از شروع مجدد دویدن باقی می ماند، برطرف شد
  • تصحیح یک تصادف که ممکن است در حین نبرد Baatar رخ دهد
  • رفع خرابی ناشی از احضار باغ
  • مشکل فونت در محلی سازی چینی برطرف شدنویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید