Rogue Prince of Persia یک بازی مستقل است و هیچ ارتباطی با عناوین قبلی ندارد


سرانجام Evil Empire پروژه بعدی خود را در نمایشگاه Triple-i Initiative اعلام کرد – Roguelike شاهزاده ایرانی همانطور که شایعات اخیر نشان می دهد، عنوان. این بازی در ماه آینده برای رایانه های شخصی به زودی راه اندازی می شود، اما برخی از تصاویر و برداشت های جدید از گیم پلی توسط Game Informer در دسترس هستند. هنگامی که ما با توسعه دهنده در مورد این فرض صحبت کردیم، آنها موارد زیر را تایید کردند: “شاهزاده سرکش ایرانی” لور جدا از سریال اصلی است.

هیچ ارتباطی با ورودی های قبلی یا اخیر وجود ندارد شاهزاده ایرانی: تاج گمشده. داستان از این قرار است که شاهزاده گردنبندی دارد که اساساً به او اجازه می‌دهد تا از نقطه‌ای قبلی «باز استارت» کند و او را به فردی بی‌پروا (هر چند آکروباتیک) تبدیل کند. او ماموریت دارد تا پادشاهی را از دست هون‌های مهاجم نجات دهد.

اما به نظر می رسد که این تهاجم به دستور شاهزاده بوده است. آنها احتمالاً همان هدف را دارند، زیرا برخی از “جادوهای شامانی تاریک” آنها را خراب کرده است، اما بازیکن باید از میان انبوهی از دشمنان بگذرد تا آن را پیدا کند.

شاهزاده سرکش ایران در تاریخ 14 می بر روی Steam Early Access منتشر خواهد شد.پسندیدن سلول های مردهبه‌روزرسانی‌هایی در طول دوره دسترسی اولیه منتشر می‌شوند که مناطق، سلاح‌ها، رئیس‌ها، سطوح و موارد دیگر را اضافه می‌کنند.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید