دسترسی زودهنگام شاهزاده سرکش ایرانی به اواخر ماه مه به تعویق افتاد


از امپراتوری شیطان شاهزاده سرکش ایرانیک اسکرول جانبی دوبعدی Rogue-lite بر اساس فرنچایز یوبی سافت است که با تاخیر مواجه شده است. پیش از این برای دسترسی زودهنگام در 14 می برنامه ریزی شده بود، دسترسی زودهنگام اواخر این ماه آغاز می شود و تاریخ انتشار جدید در 13 می اعلام می شود.

دلیل تاخیر به دلیل راه اندازی ناگهانی دسترسی زودهنگام است. هادس 2، در حال حاضر یکی از پرفروش ترین ها در Steam است. پس از اینکه همه و مادرانشان را در حال بازی کردن این بازی دیدیم (از جمله کل تیم ما و مادرانشان)، تصمیم گرفتیم قبل از انتشار به مردم اجازه دهیم از آن لذت ببرند. شاهزاده سرکش ایران

سازنده به عنوان “اطمینان مطلق” دارد، اما اضافه کرد: “یکی از موردانتظارترین بازی های آینده سال 2024، بازی در همان سبک بازی شما، بازی ای است که شما قصد بازی کردن آن را دارید. یک هفته قبل با دسترسی اولیه آزاد می شود. تیم به جای نادیده گرفتن تاثیر، کمی آن را به تاخیر می اندازد.

همچنین می‌توانید پولیش بیشتری را در بالای تکه‌های روز (که «بسیار سنگین» هستند، اضافه کنید. صرف زمان بیشتر برای آزمایش قبل از عرضه به دلیل “از قبل به طور قابل توجهی کاهش سطح استرس برای تولید کنندگان و کارگردانان بازی” عنوان شده است.

شاهزاده سرکش ایران دسترسی زودهنگام را با اولین داستان داستانی خود آغاز می کند که از شش سطح و دو رئیس تشکیل شده است. همچنین بازیکنان به انواع سلاح های اولیه و ثانویه، مدال هایی با جلوه های غیرفعال و غیره دسترسی دارند. در اینجا درباره نحوه عملکرد مدال ها و ویژگی های سلاح بیشتر بدانید. دسترسی زودهنگام «حدود یک سال»، احتمالاً بیشتر، ادامه خواهد داشت و به‌روزرسانی‌ها سطوح جدید، باس‌ها، محتوای داستان، سیستم‌های پیشرفت و موارد دیگر را اضافه خواهند کرد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید