Precinct تریلر جدیدی دریافت می کند که یک روز از زندگی یک پلیس را در شهر Averno به نمایش می گذارد.


ناشر Kwalee و توسعه دهنده Fallen Tree Games تریلر جدیدی از عنوان آینده منتشر کرده اند. حوزه. این تریلر که در زیر می توانید آن را تماشا کنید، یک نمای کلی از بازی را به شما ارائه می دهد.

این تریلر جدید که توسط کارگردان هنری لوئیس بودل روایت می شود، برخی از چیزهایی را که از یک افسر گشت زنی که در شهر Averno کار می کند انتظار می رود را به نمایش می گذارد. این تریلر برخی از مکانیک‌های گیم‌پلی پلیس محور از جمله مکانیک‌های گشت را نشان می‌دهد.

حوزه هدف آن ترکیب گیم پلی مبتنی بر رویه پلیس با جهان باز است. این بازی دارای جنایات رویه ای است که شدت آنها به طور قابل توجهی متفاوت است. یکی از نمونه‌های اولیه‌ای که در زمان اعلام بازی فاش شد، بلیط‌های پارکینگ و همچنین جنایات خشونت‌آمیزتری مانند تیراندازی و جنگ‌های گروهی را نشان می‌داد.

این بازی توسط استودیو به‌عنوان نامه‌ای عاشقانه به فیلم‌های پلیسی کلاسیک توصیف شده است و بر اساس یک محیط نوآر دهه 1980 ساخته شده است.

در ابتدا سال گذشته اعلام شد، اما حوزه برای رایانه های شخصی، PS5 و Xbox Series X/S عرضه می شود و انتظار می رود در سال 2024 منتشر شود.نویسنده: Joelle Daniels

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید