شرکت پوکمون اعلام می کند که علیه پال ورلد “تحقیق و اقدامات مناسب” انجام خواهد داد.


بیش از 8 میلیون نسخه فروخته شده است که آن را به دومین بازی پربازیگر تاریخ در استیم تبدیل کرده است (با بیش از 2 میلیون بازیکن همزمان در اوج خود). دنیای دوست جهان را طوفان کرده استبا این حال، موفقیت آن در طراحی هیولا نهفته است. پوکمون این سریال موضوع بحث های زیادی بوده است.

همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، شرکت پوکمون به خوبی از این شباهت‌ها آگاه است و در نهایت بیانیه‌ای رسمی منتشر کرد و گفت که «در نظر دارد به همین موضوع رسیدگی کند». دنیای دوست، اگر مشخص شود که تخلفی صورت گرفته است پوکمون ها در رابطه با حقوق مالکیت معنوی، این شرکت گفت که “اقدامات مناسب” را برای رسیدگی به چنین تخلفاتی انجام خواهد داد.

شرکت پوکمون در بیانیه‌ای اعلام کرد: «در مورد بازی‌های سایر شرکت‌ها که در ژانویه 2024 منتشر می‌شوند، سؤالات زیادی دریافت کرده‌ایم». ما اجازه استفاده از آن را نداده ایم.» پوکمون مالکیت معنوی یا دارایی برای آن بازی. شرکت ما در نظر دارد در صورت وجود هرگونه اقدامی که حقوق مالکیت معنوی مرتبط با این موضوع را نقض کند، بررسی و اقدامات لازم را انجام دهد. پوکمون. ما همچنان به هر پوکمون و دنیای آن احترام می گذاریم و تلاش می کنیم تا جهان را از طریق پوکمون متحد کنیم. پوکمون آینده. “

تا به حال، دنیای دوست اگرچه توسعه‌دهنده Pocketpair بیانیه‌ای برای رسیدگی مستقیم به اتهامات سرقت ادبی صادر نکرده است، بسیاری از کاربران آنلاین به شواهدی اشاره کرده‌اند که نشان می‌دهد بازی ممکن است مبنای طراحی‌های هیولا باشد. پوکمون قرمز و بنفش، در حالی که استفاده از هوش مصنوعی مولد نیز به عنوان یک احتمال مطرح می شود.

ما هنوز نمی دانیم که این وضعیت چگونه پیش خواهد رفت، اما از نزدیک آن را زیر نظر خواهیم داشت، بنابراین منتظر جزئیات بیشتر باشید که در روزها و هفته های آینده اعلام می شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید