Pokemon Co., Ltd. یک شرکت تابعه Pokemon Works را تأسیس می کند


Pokémon Company یک شرکت تابعه جدید به نام Pokémon Works تاسیس کرده است. همانطور که توسط Joe Merrick از Serebii.net در توییتر دستگیر شد، این شرکت هفته گذشته به طور رسمی ثبت شد و علامت تجاری اکنون فعال است.

مریک گفت که دفتر پوکمون ورکز در همان ساختمان دفتر استودیوی پشتیبانی مستقل ILCA قرار دارد که به عنوان توسعه‌دهنده اصلی برای سال 2021 خدمت کرده است. Pokemon Brilliant Diamond و مروارید درخشان، و دهه 2020 خانه پوکمون.

با این حال، مشخص نیست که آیا Pokémon Works موظف به همکاری نزدیک با ILCA در عناوین آینده خواهد بود یا خیر. در واقع، در این مرحله، مشخص نیست که شرکت تابعه تازه تاسیس چه هدفی را دنبال خواهد کرد.

پوکمون بازی‌های مربوط به دوران نینتندو سوییچ اغلب به دلیل وضعیت فنی ضعیف در زمان انتشار مورد انتقاد قرار گرفته‌اند. پوکمون قرمز و بنفششرکت پوکمون گفت که در حال بحث داخلی است که چگونه می‌تواند مطمئن شود که عناوین آینده به استانداردهای کیفی خاصی دست پیدا می‌کنند بدون اینکه برنامه‌بندی انتشار این سری به شدت تغییر کند. در اوایل سال جاری، ادعا شد که این شرکت پذیرای انتقاد است. قرمز مایل به قرمز و بنفش ما این موضوع را جدی می‌گیریم و اقداماتی را انجام داده‌ایم تا اطمینان حاصل کنیم که عناوین آینده از مشکلات مشابه جلوگیری می‌کنند.

خط اصلی بعدی پوکمون بازی، Pokemon Legend: ZA، ماه گذشته اعلام شد. این به طور کامل در شهر Lumiose در منطقه Kalos اتفاق می افتد و انتظار می رود در سال 2025 منتشر شود.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید