تریلر Plucky Squire جزئیات کلیدی شخصیت و گیم پلی بیشتر را فاش می کند


سرباز شجاعپس از جلب توجه قابل توجهی در معرفی سال گذشته، از آن زمان جزئیات کمی در مورد این عنوان اکشن ماجراجویی قانع کننده وجود داشت، اما توسعه دهنده All Possible Futures و ناشر Devolver Digital اخیراً آن را در نمایشگاه پلی استیشن سونی رونمایی کردند. . مقاله ای که در وبلاگ پلی استیشن منتشر شده است، جزئیات جدیدی را در مورد شخصیت های این بازی فاش کرده است.

با بازی در نقش قهرمان داستانسرباز شجاعجوتو، که خود یک زمین‌دار مشهور است، به‌عنوان «ماجراجوی شجاع و قهرمان سرزمین» توصیف شده است و «ماجراهای خود را در مجموعه‌ای از رمان‌هایی که در میان مردم موجو پرفروش‌تر شده‌اند، بازگو می‌کند.» وجود دارد.

دوست دوران کودکی اش ویولت نیز به او می پیوندد. ویولت هنرمندی است که هیچگاه از خلاقیت کم نمی کند. اسلش به عنوان “ترول کوهستانی سبک دل و درامر متال شریر” توصیف شده است. Moonbeard “یک شعبده باز دانا است و دوست دارد در اوقات فراغت خود دی جی باشد”. پیپ یک موش کوچک و “یار و یاور” مون ریش است. و هملمپ، جادوگر بدخلق که به عنوان آنتاگونیست اصلی عمل می کند.

برای نگاهی دقیق تر به شخصیت ها و تصاویر جدید گیم پلی، تریلر زیر را تماشا کنید.

سرباز شجاعاواخر امسال برای PS5، Xbox Series X/S، Nintendo Switch و PC منتشر خواهد شد. یک رویداد Devolver Direct برای ماه آینده برنامه ریزی شده است، بنابراین ممکن است در آینده نزدیک شاهد بازی های بیشتری باشیم.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید