تریلر Outlast Trials مخالفان اصلی را برجسته می کند


بشکه های قرمز آخرین آزمایش هفته گذشته طلایی شد، اما قرار است دسترسی زودهنگام ماه آینده به پایان برسد. تریلر جدید برای اولین بار در IGN Fan Fest 2024 به نمایش درآمد و بر دو شرور اصلی که بازیکنان با آنها سر و کار دارند تمرکز دارد. آن را در زیر بررسی کنید. با این حال، لطفاً توجه داشته باشید که ممکن است برخی خشونت‌های وحشتناک و تصاویر ناراحت‌کننده وجود داشته باشد.

آنتاگونیست ها فیلیس فوترمن، با نام مستعار مادر گوزبری و گروهبان لیلاند کویل هستند. اولی مجری یک برنامه کودک بود، اما به دلیل اختلال هویت تجزیه ای، انگیزه های خشونت آمیز در عروسک هایش آشکار شد. او در گوش دادن به بازیکنان تا زمان مرگ خوب است. کویل یک افسر پلیس سابق است که از باتوم برقی برای سوء استفاده از جمعیت استفاده می کند.

با این حال، در پشت صحنه شرکت مارکوف و مدیریت بالای آن قرار دارد. باید دید داستان آنها چگونه پیش خواهد رفت، به خصوص که این یک پیش درآمد برای دو بازی اول است. آخرین آزمایش در تاریخ 5 مارس برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5 و PC عرضه خواهد شد. تا آن زمان، بررسی ما در مورد نسخه دسترسی اولیه را بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید