رویداد زمان محدود «The Outlast Trials – Toxic Shock» اکنون با جوایز جدید در دسترس است


Red Barrels رویداد جدید با زمان محدود را به صورت زنده اعلام می کند آخرین آزمایش. Toxic Shock بازیکنانی را می بیند که موش ها را برای “تجزیه و تحلیل بافت” جمع آوری می کنند در حالی که در آزمایشات با گازهای کشنده برخورد می کنند. این رویداد تا 7 اردیبهشت ادامه خواهد داشت. تریلر معرفی را در زیر تماشا کنید.

گاز باعث آسیب دائمی می شود، اما شما می توانید با پنهان شدن زنده بمانید. Toxic Tokens و لوازم آرایشی را می توان با تکمیل آزمایشات به دست آورد، و همچنین می توانید شواهد مستند جدیدی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شوک سمی به طور کلی پیدا کنید. بازیکنان همچنین می‌توانند در رویدادها و آزمایش‌های هفتگی که از 7 می شروع می‌شوند، منتظر چالش‌های جدید Mk، از جمله Tilt the Scales of Justice و Sabotage the Factory باشند.

به روز رسانی فعلی ساختار مشکل را نیز تغییر می دهد. برای باز کردن قفل برنامه X، باید تمام آزمایشات برنامه Genesis را تکمیل کنید. پس از تکمیل قبلی، برنامه Ultra فعال خواهد شد. به جای تکمیل اولین Reborn خود، می توانید پوستر Core Therapy را نیز با تکمیل آخرین آزمایش برنامه Genesis دریافت کنید.

آخرین آزمایش برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC موجود است. بررسی ما را در اینجا بررسی کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید