Outlast Trials وارد دسترسی زودهنگام در رایانه شخصی می شود


جدیدترین بازی های ماندگاری حق امتیاز-آخرین آزمایش– در حال حاضر در دسترسی اولیه. این بازی برای رایانه های شخصی از طریق Steam و فروشگاه Epic Games با قیمت 29.99 دلار در دسترس است. تریلر دسترسی اولیه را در زیر ببینید.

در طول جنگ سرد رخ داد، آخرین آزمایش پیش درآمدی بر کار قبلی است. بازیکنان خود را به جای افرادی می‌گذارند که توسط شرکت مارکوف ربوده شده‌اند، جایی که آزمایش‌های غیراخلاقی در آن انجام می‌شود. بازیکنان باید در حین جستجوی سرنخ‌هایی برای توقف آزمایش‌های غیرقانونی مارکوف، یک آزمایش عنوانی را تکمیل کنند.

تغییر در دو نسخه اصلی ماندگاری بازی، آخرین آزمایش بازیکنان همچنین می‌توانند با حداکثر سه بازیکن دیگر تیم شوند تا بازی را به صورت Co-op انجام دهند. سطوح و اهداف با در نظر گرفتن بازی Co-op طراحی شده اند، اما بازی را می توان به صورت انفرادی از ابتدا تا انتها نیز به پایان رساند.

در نسخه دسترسی زودهنگام، آخرین آزمایش این ویژگی پیشرفت کاراکتر کامل و همچنین سفارشی سازی شخصیت و سلول را دارد. در طول دسترسی زودهنگام، محتوای بیشتری به بازی اضافه خواهد شد، اما هسته اصلی بازی اکنون قابل بازی است.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید