آزمایش‌های جدید و محتوای اضافی در تاریخ 26 اکتبر به Outlast Trials می‌آیند


درست در زمان هالووین، توسعه دهنده Red Barrels به روز رسانی بزرگ جدیدی را برای عنوان ترسناک co-op خود اعلام کرده است. آخرین آزمایشقرار است در 26 اکتبر اکران شود. این آپدیت که محتوای جدیدی را به ارمغان می آورد، یک تریلر نیز دارد که در ادامه می توانید آن را مشاهده کنید.

نکته قابل توجه این به روز رسانی، معرفی یک دادگاه جدید با عنوان “برنامه 4: دادگاه” است. این به‌روزرسانی همچنین شامل یک برنامه هفتگی جدید، چالش‌های MK اضافی و یک رویداد جدید هالووین با زمان محدود با عنوان Program Geister است. این به روز رسانی همچنین شامل افزودنی های کوچکی مانند تقویت کننده های جدید، متغیرها، نسخه ها، لوازم آرایشی، اقلام سلولی و مینی بازی های جدید برای اتاق خواب است.

این به‌روزرسانی همچنین بهبودهایی را برای بازی به ارمغان می‌آورد، از جمله بهبودهایی در روند انتخاب آزمایشی برای گروه‌ها، بهبود تجربه گیم‌پلی برای بازیکنان انفرادی و بهبود رفتار هوش مصنوعی در سناریوهای حاشیه‌ای.

آخرین آزمایش در حال حاضر به عنوان یک عنوان دسترسی اولیه بر روی رایانه شخصی در دسترس است و در ماه می منتشر شد. این بازی یک موفقیت متوسط ​​برای Red Barrels بود و در هفته اول انتشار بیش از 500000 نسخه فروخت. برای اطلاعات بیشتر، آخرین آزمایش، بررسی ها را بررسی کنید.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید