طراح ارشد می‌گوید توسعه‌دهنده Outlast Trials «می‌توانست Outlast 3 را زودتر ارسال کند».


بازی های بشکه قرمز آخرین آزمایش در تاریخ 5 مارس برای PC، Xbox Series X/S، PS5، Xbox One و PS4 عرضه می شود. این بازی در می 2023 وارد Steam Early Access شد، اما فیلیپ مورین، طراح ارشد بازی، می‌گوید این بازی بیش از آن یعنی شش سال در حال توسعه است. حتی پس از این همه مدت، سؤالات باقی می ماند. چرا تیم؟ مادام العمر 3?

مورین به Windows Central گفت: مادام العمر 3 خیلی سریعتر از اینه حقیقت این است که توسعه دهندگان “کمی خسته بودند. بنابراین احتمالاً چهار یا پنج ماه طول کشید. آنها قرار بود به Unreal 4 تغییر مکان دهند، بنابراین نیاز به استفاده از فناوری جدید داشتند.”

ما ایده‌های طوفان فکری می‌کردیم، اما در نهایت دوست داریم با هر پروژه چالش‌های جدیدی را برای خودمان ایجاد کنیم، مثلاً آن را روایت‌تر کنیم. آخرین 2 نسبت به. تا 1، این بار چند نفره بود. ”

مفهوم آخرین آزمایش به عنوان اولین پیچش شروع شد بیش از حد. چرا گروهی از خبرنگاران به دام افتاده سعی می کنند به جای یک روزنامه نگار تحقیقی که سعی می کند اطلاعات بیشتری در مورد آزمایش های وحشتناک مارکوف کسب کند؟پس ایده بازی چند نفره متولد شد.

“اگر می دانستم شش سال طول می کشد، احتمالا این کار را انجام می دادم.” مادام العمر 3 اول از همه، اما باز هم، ما از کاری که امروز انجام دادیم بسیار راضی هستیم، بنابراین فکر می کنم ارزشش را داشت. ”

آخرین آزمایش بیش از 500000 نسخه در اولین هفته دسترسی زودهنگام خود فروخت و تحسین گسترده ای را به خود جلب کرد (بررسی ما را اینجا بخوانید). حداکثر چهار بازیکن «آزمایش‌های» مختلف مارکوف را تکمیل می‌کنند و سعی می‌کنند از شرورانی که در راهروها پرسه می‌زنند جان سالم به در ببرند. در مورد دومی در اینجا بیشتر بدانید. با این حال، لطفا از محتوای مزاحم و خشونت آگاه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید