The Outer Worlds: Spacer's Choice Edition در فروشگاه Epic Games رایگان است


Ghostwire: Tokyo از بین رفته است و اکنون متعلق به Obsidian Entertainment است. دنیای بیرونی: Spacer's Choice Edition به صورت رایگان در فروشگاه Epic Games موجود است. این تا 26 دسامبر ساعت 8 صبح به وقت PST در دسترس است، بنابراین اگر حساب Epic Games دارید، اکنون آن را به صورت رایگان روی رایانه شخصی بگیرید.

به عنوان یک نسخه “ریمستر”، دنیای بیرونیSpacer's Choice Edition شامل بازی پایه و دو DLC آن است – قتل در اریدانوس و بحران گورگون. همچنین ویژگی های گیم پلی مانند بهبود عملکرد و تصاویر بصری، محیط های با وضوح بالا، انیمیشن های بیشتر و افزایش سطح سطح را ارائه می دهد. بازی پایه بیش از 5 میلیون بازیکن دارد و گیم پلی داستان محور آن ارزش بررسی را دارد.

متاسفانه در زمان انتشار دنیای بیرونی: نسخه انتخابی Spacer مشکلات و باگ های زیادی در عملکرد داشت، اما به روز رسانی های مختلف آن را بهبود بخشیده است. همچنین برای Xbox Series X/S و PS5 موجود است. بررسی ما را در اینجا بررسی کنید.

Obsidian در حال کار است دنیای بیرون 2 این برای Xbox Series X/S و PC است، اما هیچ پنجره ای برای انتشار وجود ندارد. مت بوتی، رئیس بخش محتوای بازی و استودیوهای مایکروسافت نیز گفت که “هنوز تصمیمی در مورد اینکه آیا این بازی برای پلی استیشن توسعه خواهد یافت یا خیر گرفته نشده است”.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید