The Outer Worlds 2 – سازنده Fallout، تیم کین، به عنوان مشاور برای بازی بعدی خدمت خواهد کرد.


پذیرفتهبازی بعدی Obsidian Entertainment قرار است امسال عرضه شود، اما سازنده چیزهای دیگری نیز در دست ساخت دارد. مثلا، دنیای بیرون 2، در سال 2021 اعلام شد، و در حالی که از زمان معرفی آن، جزئیات کمی در مورد دنباله RPG علمی-تخیلی آن وجود داشته است، اطلاعات جدید جالبی در مورد توسعه آن منتشر شده است. به طور خاص، به نظر می رسد که یکی از همسازان سریال با وجود اینکه دیگر در Obsidian کار نمی کند، همچنان در نقش محدودی نقش دارد.

تهیه کننده مشترک تیم کین افتادن زمانی که در Interplay Entertainment بود، با لئونارد بویارسکی همبازی شد و بعداً کارگردانی کرد. دنیای بیرونی من او را خیلی بعد در Obsidian Entertainment ملاقات کردم. با این حال، در سال 2020، کین استودیو را ترک کرد، اما معلوم شد که او هنوز به عنوان مشاور در توسعه دنباله آینده خدمت می کند.

همین موضوع توسط Rock Paper Shotgun در ویدیویی که کین اخیراً در کانال شخصی خود در یوتیوب منتشر کرده بود، کشف کرد، جایی که او فاش کرد که “نیمه بازنشسته” است اما هنوز در حال مشاوره است. دنیای بیرون 2، نقش او بر روی سطوح بازی و ارائه بازخورد، به ویژه در مورد طنز و داستان بازی متمرکز است.

کین در این ویدیو گفت: “کاری است که آنها قرار است در قسمت بعدی انجام دهند، که البته من نمی توانم در مورد آن صحبت کنم، اما من را جذب می کند، زیرا شبیه کاری است که در گذشته انجام داده ام.” “گاهی اوقات من تنها کسی هستم که می‌گویم، “نمی‌خواهم به شما بگویم که چه کاری انجام دهید، اما مشکل اینجاست.” چند شکاف بزرگ و عظیم وجود دارد که در اینجا سد راه شماست. شما باید از آن اجتناب کنید. ”

همانطور که در بالا ذکر شد، برای اطلاعات بیشتر، دنیای بیرون 2 از زمانی که اعلام شد با کمبود مواجه شده است. به نظر می رسد که این بازی از سال 2019 در حال توسعه بوده است، اما در زمان اعلام، Obsidian کاملاً مشخص کرد که این بازی در مراحل اولیه توسعه قرار دارد. در همین حال، آگهی کار همچنین حاکی از آن است که پروژه با استفاده از Unreal Engine 5 در حال تولید است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید