تهیه کننده سریال می گوید بازی بعدی زلدا “کاملا جدید” خواهد بود


The Legend of Zelda: Kingdom of Tears وقتی نینتندو برای اولین بار تایید کرد که این یک دنباله مستقیم خواهد بود، معلوم شد که تجربه ای بسیار منحصر به فرد و اصلی تر از آن چیزی است که بیشتر انتظار می رفت. نفس وحشیاما با نسخه اصلی بعدی این سری، به نظر می‌رسد نینتندو دوباره وارد قلمروی کاملاً ناشناخته شده است.

او در مصاحبه اخیر با فامیتسو گفت: افسانه زلدا Eiji Aonuma تهیه کننده سریال تایید کرده است که هیچ برنامه ای برای توسعه DLC وجود ندارد. اشک های پادشاهیوی افزود که از این پس تمرکز روی بازی بعدی این سری معطوف خواهد شد. او می‌گوید حتی اگر به همان Hyrule ختم شود، «کاملاً جدید» خواهد بود. نفس وحشی و اشک های پادشاهی.

آئونوما می‌گوید: «دلیل اینکه می‌خواستم دنباله‌ای برای بازی قبلی بسازم، این بود که فکر می‌کردم تجربه ارزشمندی در Hyrule خواهد بود. «اگر دوباره چنین دلیلی پیش بیاید، ممکن است به همان دنیا برگردیم.

و مسابقه بعدی چگونه خواهد بود؟ جای تعجب نیست که با توجه به تازگی آن، اشک های پادشاهی هنوز هم همینطور است، اما هنوز پاسخ مشخصی برای آن وجود ندارد. آئونوما می‌گوید، “من به این فکر می‌کنم که “تجربه سرگرم‌کننده بعدی” چه خواهد بود. در این مرحله، فقط می‌توانم بگویم که نمی‌دانم چه شکلی خواهد بود.

صرف نظر از اینکه نینتندو سری بعدی را به کدام سمت می برد، با توجه به شکاف بین خطوط اصلی زلدا انتشار اغلب مکرر است، بنابراین به نظر می رسد مطمئن باشیم که مدتی طول می کشد تا بدانیم چه چیزی برای فرنچایز آینده است.

The Legend of Zelda: Kingdom of Tears در سوئیچ موجود است. تا 30 ژوئن، 18.51 میلیون دستگاه در سراسر جهان فروخته شده است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید