The Medium

به گفته تیم بلوبر، دنباله‌های Medium و Observer «می‌توانند».


چه زمانی تپه خاموش 2 نزدیک به پایان توسعه، لایه های ترس با توجه به راه اندازی اوایل سال جاری، تیم Bloober دو پروژه بزرگ دارد که قرار است در آینده نزدیک تکمیل شود، اما جزئیات در مورد آینده استودیو در حال حاضر کمیاب است. بازگشت به برخی از عناوین قدیمی و کار بر روی دنباله؟

مطابق با Kacper Michalski، سرپرست تولید Bloober Team می‌گوید که این دور از ذهن نیست. در مصاحبه اخیر با GamingBolt، در حد متوسط چه زمانی نظاره گر ما می‌توانیم دنباله‌ای داشته باشیم، اما میکالسکی می‌گوید که مطمئناً «ممکن است» اگر توسعه‌دهندگان بتوانند «ایده خوبی ارائه دهند».

میکالسکی در پاسخ به این سوال گفت. “وقتی ایده خوبی در مورد چگونگی پریدن به فضا و بازگشت پیدا کردید، نظاره گر همچنین در حد متوسط، پس چرا؟ همه چیز ممکن است. ”

جالب اینجاست که تعداد زیادی چیز دیگر در صفحه تیم Bloober وجود دارد زیرا هنوز به طور رسمی اعلام نشده است. توسعه دهنده اخیرا تایید کرده است که در حال کار بر روی یک بازی کاملاً جدید بقا-ترسناک با همکاری Private Division است، اما در نوامبر 2021، با Rogue Games بر روی عنوان نسل بعدی معرفی نشده برای رایانه های شخصی و کنسول ها کار خواهد کرد. ما همچنین اعلام کردیم. یک مشارکت

این استودیو همچنین اخیراً به احتمال اضافه کردن اشاره کرد تپه خاموش پروژه‌های بعدی پس از بازسازی – البته، در این مرحله چندان مشخص نیست.نویسنده: Shubhankar Parijat