The Lord of the Rings: Return to Moria PS5 به 5 دسامبر موکول شد


بازی های آزاد ارباب حلقه ها: بازگشت به موریا نسخه PC در 24 اکتبر منتشر خواهد شد. متأسفانه نسخه PS5 برای هر دو نسخه دیجیتال و فیزیکی به تاریخ 5 دسامبر به تعویق افتاده است.

توسعه دهنده در توییتی جدید اعلام کرد که در حال صرف زمان برای بهبود جنبه های مختلف نسخه PS5 است تا اطمینان حاصل شود که می توانیم بهترین کیفیت ممکن را به گیمرهای پلی استیشن ارائه دهیم. این شرکت بابت تاخیر عذرخواهی کرد و گفت که “متعهد به ارائه یک تجربه عالی” در PS5 است.

داستان در چهارمین عصر سرزمین میانه اتفاق می‌افتد، لرد گیملی قفل‌دار (جان ریس دیویس، نقش خود را دوباره بازی می‌کند) و کوتوله‌هایش را دنبال می‌کند که برای بازپس گیری آن به موریا بازمی‌گردند. بازیکنان می‌توانند کوتوله‌های سفارشی با منشأ و شخصیت‌های منحصر به فرد ایجاد کنند و محیط‌هایی را که به صورت رویه‌ای تولید شده در معدن‌ها کاوش کنند. البته، چندین تهدید وجود دارد، از اجنه گرفته تا عنکبوتیان و شاید سایه وحشتناک.

درست مانند سایر بازی‌های ساخت بقا، می‌توانید مواد معدنی کنید، زره‌ها و سلاح‌های بهتری بسازید و خیلی چیزهای دیگر. جعل‌هایی برای احیای مجدد و اسرار برای کشف وجود دارد، و شما می‌توانید این کار را به تنهایی یا با همکاری سایر بازیکنان انجام دهید. منتظر انتشار PC در هفته آینده و به روز رسانی های بیشتر برای نسخه PS5 در هفته های آینده باشید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید