The Lords of the Fallen

Lords of the Fallen Devs قصد ساخت Dark Souls 4.5 را دارند، جزئیات جدیدی فاش شد


در سال 2014 به عنوان Lord of the Fallen 2، ارباب افتادگان کم پیدایید. EDGE در شماره 381 یک اکشن RPG شبیه به Souls را ارائه کرد و Hexworks اطلاعات جدید زیادی در مورد انتظارات ارائه کرد.

از ابتدا، توسعه دهندگاندارک سولز 4.5” و با این وجود حلقه بزرگ دنیای بازی طوفانی شد و با آن تفنگ گیر کرد. اتصال به بازی اول “پراکنده” است، دنباله آن چندین برابر بزرگتر است و ارتباطات متقابل زیادی دارد. هر سطح به صورت حلقه زدن بر روی یکدیگر در هر سه سطح و انشعاب به سطوح دیگر توصیف می شود.

یکی از مکانیک های کلیدی آمبرال، دنیای مردگان و فانوس هایی است که می توانید از طریق آنها فرار کنید. HR Giger، Zdzisław Beksiński و Olivier de Sagazan از هنر آمبرال الهام گرفتند. برخی از موجودات Umbral ممکن است شما را در مقابل لامپ خود بترسانند، اما آنهایی که بزرگتر هستند کمتر ترسناک هستند و حتی ممکن است سعی کنند شما را به طرف دیگر بکشانند.

گاهی اوقات دنیای واقعی و آمبرال در هم تنیده می شوند و شکاف در اولی می تواند به دومی منجر شود. فانوس اجازه تراورس را می دهد. هنگام مواجهه با شکاف ها و بن بست ها، مشاهدات قابل توجهی لازم است، و تغییرات در جهان می تواند راه های جدیدی را باز کند. روح کش).

هنگامی که می میرید، می توانید در یک لنگر (معادل آتش سوزی) مجددا اسپری کنید و به عقب برگردید تا مقداری ارز به دست آورید، اما می توانید به Umbral نیز قدم بگذارید. با این حال، آیتم های شفابخش به آن اندازه موثر نیستند و دستگاه جنون سنج به مرور زمان افزایش می یابد.

ارباب افتادگان در سال 2023 برای Xbox Series X/S، PS5 و PC عرضه می شود. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha