The Lord of the Rings: Return to Moria برای PC منتشر شد


ارباب حلقه ها: بازگشت به موریا در حال حاضر از طریق فروشگاه Epic Games بر روی رایانه شخصی در دسترس است. در سرزمین میانه کواترنر، ارباب حلقه ها: بازگشت به موریا یک بازی بقا/کاردستی است که در آن بازیکنان نقش گروهی از کوتوله ها را بر عهده می گیرند. تریلر معرفی را در زیر تماشا کنید.

داستان از ارباب حلقه ها: بازگشت به موریا حول محور کوتوله ای می چرخد ​​که توسط لرد گیملی راکبرر به کوه های مه آلود احضار شده است. این گروه که وظیفه دارند گنج گمشده ای را که در سرزمین کوتوله ها موریا پنهان شده بود، بازیابی کنند، به سمت خزاددوم می روند.

بازیکنان می توانند قبل از رفتن به موریا کوتوله های سفارشی خود را ایجاد کنند. این بازی دارای ترکیبی از محیط‌هایی است که به‌طور تصادفی و دست‌ساز بر اساس نشانه‌های قابل تشخیص از کتاب‌ها ساخته شده‌اند. این بازی از بازی Co-op برای حداکثر 8 بازیکن در رایانه شخصی پشتیبانی می کند.

ما قبلاً بهترین نگاه را به بازی قبل از انتشار در یک ویدیوی گیم پلی به شما ارائه دادیم که گیم پلی پیمایش اولیه و بقا را به نمایش می گذاشت. ارباب حلقه ها: بازگشت به موریا.

در حالی که نسخه PC منتشر شده است، نسخه PS5 برای انتشار در 5 دسامبر به تعویق افتاده است. همچنین نسخه Xbox Series X/S برای عرضه در اوایل سال 2024 برنامه ریزی شده است.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید